0312 430 57 97

Ekibimiz

EKİBİMİZ

KURUCU AVUKAT BÜLENT MUGAN 

25.10.1989 yılında Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 05.12.1990 tarihinde avukatlık ruhsatını alarak Ankara Barosu bünyesinde mesleğini icra etmeye başlamıştır. Vatani görevini Kıbrıs’da ifa ettikten sonra 1992 yılında Ankara’da Mugan Hukuk ve Danışmanlık Bürosunu kurmuştur. Kurucumuz 16.03.2017 tarihinden itibaren İş Hukuku alanında,19.02.2021 tarihinden itibaren de Ticaret Hukuku ile Tüketici Hukukunda alanlarında Uzman Arabulucu olarak hizmet vermektedir. 29.08.2019 tarihinde kurulan Nokta Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Çözüm Merkezi A.Ş.’nin hissedarı ve kurucu yönetim kurulu başkanıdır.

Evli ve 2 çocuk babası olan kurucumuz Iğdır’lı olup, Kars-Ardahan-Iğdırlılar Birliği Dayanışma Platformu Genel Başkan vekili, Kars Serhatlılar Federasyonu Danışma Kurulu Üyesi ve Iğdırlılar Derneği Yönetim Kurulu üyesidir.

İş Hukuku, Gayrimenkul ve Kamulaştırma Hukuku, İcra ve İflas Hukuku ile Ceza Hukuku alanlarında uzmanlaşan kurucumuz, bu kapsamda özel ve tüzel şahıslar ile Esnaf Odalarına, Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatiflerine, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı’na, danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.AV. ÇAĞLA MUGAN


1991 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 25 yıl boyunca banka avukatlığının yanısıra kamunun muhtelif kurumlarında avukatlık yaptıktan sonra emekli olmuştur. Meslek hayatına Mugan Hukuk ve Danışmanlık Ofisi bünyesinde devam etmektedir. Kendisi İş Hukuku alanında Uzman Arabulucu olarak da hizmet vermekte olup aynı zamanda Bankacılık alanında da sertifikalara sahiptir. 

 

AV. KAAN ÖZCAN

2017 tarihinde Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 2013 yılından beri Mugan Hukuk ve Danışmanlık Ofisi bünyesinde İcra Hukuku ve Ceza Hukuku alanında çalışmaya devam etmektedir. Bu alanlarda çeşitli eğitim ve seminerlere katılmaktadır.

AV. SELİN KOÇ

2019 yılında Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 2019 yılında stajını Mugan Hukuk ve Danışmanlık Ofisinde başlatmıştır ve hala devam etmektedir. İş Hukuku ve Hukuk davaları alanında çalışmaktadır. Bu alanlarda çeşitli eğitim ve seminerlere katılmaktadır.

STJ AV. İREM SELVİTOPU

2020 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sosyoloji bölümü 3. sınıf öğrencisidir. 2020 yılında stajını Mugan Hukuk ve Danışmanlık Ofisinde başlatmıştır ve hala devam etmektedir. İş Hukuku ve Hukuk davaları alanında çalışmaktadır. Bu alanlarda çeşitli eğitim ve seminerlere katılmaktadır. 

STJ AV. MARZİYE IŞIK

2020 yılında Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2020 yılında stajını Mugan Hukuk ve Danışmanlık Ofisi'nde başlatmıştır ve hala devam etmektedir. İcra Hukuku ve Hukuk davaları alanında çalışmaktadır. Bu alanda çeşitli eğitim ve seminerlere katılmaktadır.

YÖNETİCİ ASİSTANI GÜLSEN ÖZGÜR

2020 yılı itibariyle ailemize katılmış olup Mugan Hukuk ve Danışmanlık bünyesinde çalışmaya devam etmektedir.

Büromuzun bünyesinde, kadrolu çalışan avukatlar bulunmakta olup, Ankara dışında da, başta İstanbul olmak üzere diğer il ve ilçelerde meslektaşlarımızla da işbirliği yapmaktadır.

Büromuz müvekkilleri ile uzun soluklu, güven esaslı iş ortaklıkları kurmayı, hizmetlerini müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirmeyi ve yenilikçi, kaliteli hizmetler sunuyor.
Mustafa Kemal Mah. Maidan İş ve Yaşam Merkezi 2118. Cad. C Blok No:20 Çankaya/ANKARA
0312 430 57 97
info@muganhukuk.com