0312 430 57 97

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Mugan Hukuk ve Danışmanlık Bürosu Av. BÜLENT MUGAN tarafından 1992 yılında Ankara'da kurulmuştur. 30 yıla dayanan tecrübeyle her alanda kurulduğu ilk günden beri hukukun üstünlüğünü ön plana çıkararak müvekkilleri ile ilişkisinde eşitlik, saygı ve güven ilkeleriyle hareket etmiştir. Büromuzun temel hedefi, her türlü hukuki sorunu aynı hassasiyetle ele alarak müvekkillerimize avukatlık mesleği ve etik kurallarına bağlı kalarak hukuk çerçevesinde en hızlı ve uygun çözümü üretmektir.

Büromuz, müvekkilleri ile uzun soluklu, güven esaslı iş ortaklıkları kurmayı, hizmetlerini müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirmeyi, yenilikçi ve kaliteli hizmetler sunmayı hedeflemektedir.

Bu ilkeler ile çalışan kurucumuz ve avukatlarımız mesleğe başladıkları günden bugüne kadar hukukun birçok alanında çalışarak edindikleri tecrübeleri sorunların çözülmesinde uygulamaktadır. Bununla birlikte özellikle başta İş Hukuku alanında uzmanlaşan kadrosuyla yurt dışı iş akdi ile çalışan ve alacaklarına kavuşamayan işçilerle birlikte kazanılan davalarla başta Ankara olmak üzere Türkiye'nin sayılı hukuk bürolarından birisi haline gelmiştir. Bunun yanı sıra çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış departmanlara ayrılarak  hukukun çeşitli alanlarında çalışmalar yapmaktadır.
Büromuz müvekkilleri ile uzun soluklu, güven esaslı iş ortaklıkları kurmayı, hizmetlerini müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirmeyi ve yenilikçi, kaliteli hizmetler sunuyor.
Mustafa Kemal Mah. Maidan İş ve Yaşam Merkezi 2118. Cad. C Blok No:20 Çankaya/ANKARA
0312 430 57 97
info@muganhukuk.com